Röfle saç renkleri hakkında çok sayıda örneği, en hoş bulduklarımızdan seçerek, görsel alanımızda sunuyoruz. Ayrıca da bu röfle saç rengi örneklerinden bir kaçını en güzel olarak seçeceğiz.

Röfle saç renkleri arasından, yani aşağıdaki resim galerimizden yapacak olduğumuz seçimde; uzun röfle saç renkleri veya kısa röfle saç renkleri üzerinden bir analiz yapmayacağız. Sadece en güzel olduğunu düşündüklerimizi seçeceğiz. Bunu da konumuzun sonunda yer alan konu başlığı içerisinde yapacağız. Koyu röfle saç renkleri ya da sarı röfle saç renkleri şeklinde de herhangi bir ayrım yapılmayacak. Bu arada sizlere diğer konularımızın başlıklarını da sıralıyoruz. Onlara bakmak ve incelemek isterseniz, linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Bunlar da ombre saçlar Ombre Saç Rengi

Diğer ombre modeller Ombre Saç Modelleri

Enteresan renklerden Patlıcan Moru Saç Rengi

Röfle Modelleri

Röfle modelleri deyince aklımıza, saçların küçük renk dokunuşları ile renginin açılması ve renk geçişinin sağlanması geliyor diyebiliriz. Röfle saç modelleri için önemli olan, saçınızın renk tonuna uygun renkler kullanılarak saçlarınızın açılması işlemidir. Örneğin kahverengi saç için karamel renkler kullanılabilir, aynı şekilde sarı saçlar için platin renkler tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf galerimizde görebileceğiniz üzere; platin röfle modelleri ve kısa saç röfle modelleri oldukça popüler. Aynı şekilde sarı röfle modelleri de sarışın bayanlar için tercih edilebilir.

Röfleli Saç Renkleri ve En Güzeller

Röfleli saç renkleri için en güzellerin seçiminde, sizlere söz ettiğimiz şekilde, sadece görsel açıdan estetik bir analiz yapmaya çalışacağız. Bizlerin en güzel bulmuş olduklarını, galeride bulunduğu sıra numarasını belirterek açıklamaya çalışacağız. Uzun röfleli saç renkleri gibi veya kısa röfleli saç olarak eleme yapmayacağız. Galerimizde sondan yukarıya doğru, yedinci sırada bulunan röfleli model, röfleli saç modelleri arasında en fazla beğendiklerimizden birisi oldu. Burada doğallığın oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle de bu tür modellere daha yakınız. On birinci sıradaki koyu renkli röfleli model de aynı şekilde bizlerin beğenisini kazandı. Yine hoş ve şık bir model olarak bu örneği seçtik. Dördüncü olan model de diğer seçtiklerimiz gibi gözümüze oldukça güzel geldi. Sizlerin tercihini ise yorumlar bölümüne bırakacağınız mesajlardan öğrenebiliriz. Röfle saç modelleri içerisinde favorinizi bize belirtirseniz yahut merak ettiğiniz röfleli saç renklerini yorum atarsanız, bu konuda sizin için araştırma yapıp bir sonraki yazımızı röfle saç renkleri ve hatta röfle saç katalogu üzerine yazabiliriz.

 

Röfle Renkleri Katalogu

İletişim sayfamız aracılığıyla göndermiş olduğunuz yoğun istek üzerine sizler için Röfle saç renkleri katalogu oluşturduk.

Not: Fotoğraf Galerimiz en kısa zamanda eklenecektir. Bu süre içerisinde yukarıdaki röfle renklerini inceleyebilirsiniz.

 

Sohbete katılın

3 yorum

  1. röfle saçıma çok zarar verdi günden güne dökülmem arttı ben çok pişman oldum röfle yaptırdığıma yandı diyebilecek seviye de zarara uğradı keratin röfle setini kullandım anca onunla düzeldi

    1. Gül merhaba,

      geçmiş olsun. Aman dikkat saçlarınızdan olmayın.

  2. Bende baştan başlayarak 12.yi çok begendim bu defa onu yaptıracağım Teşekkür

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.