Demir adam filminin yönetmenliğini Shane Black’ın yaptığı başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Beng Kingsley ve Rebecca Hall’ın paylaştığı 2013 yapımı bir aksiyon bilim kurgu filmidir.

Filmin çekimleri Çin ve ABD’de yapılmıştır. Demir Adam 3 (Iron Man)  3 Mayıs 2013’de vizyona girecektir. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile kaliteli bir film olduğu izlemeden belli oluyor.

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi Fragmanı 

 

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi Görselleri

 

 

Demir Adam 3 (Iron Man) Filmi Konusu

Zengin bir iş adamı ve aynı zamanda çok zeki ve buluşları ile ün salan Tony Stark’ın karşısına öyle bir düşman çıkıyor ki gücünün çok üstünde ve yenilmez bir düşmandır. Bu düşmanı güçlü yapan şey Tony Stark’ın özel hayatını yok edecek olmasıdır.

Özel hayatına müdahale edilerek yok edilmesi Tony Stark’ı çok sinirlendirir. Sevdiklerini yakınlarını korumak zorundadır ve bunu yapabilmek için gücünün ve zekâsının yanı sıra altıncı hissine de ihtiyacı vardır.

Bu kadar karışıklığın ve sorunların içinde birde kendi kendine sorduğu soru Tony Stark’ daha da zor durumda bırakmıştır. Bu soru: demir kafes midir içindeki adamı adam yapan yoksa demir kafesin içindeki adam mıdır demir kafesi güçlü kılan?

Demir adam serisi ile izleyici kitlesi üzerinde büyük bir beğeni bırakan Robert Doowney Jr. dördüncü kez izleyeceğimiz film heyecan ve merakla beklenmektedir.

 

Vizyon Tarihi        : 03 Mayıs 2013

Tür                       : Aksiyon, Bilim Kurgu

Yönetmen            : Shane Black

Oyuncular            : Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Beng Kingsley ve Rebecca Hall

Ülke                     : ABD, Çin

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.