Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin yaptığı başrollerini Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Sedef Avcı, Gürgen Öz ve Cemal Hünal’ın paylaştığı 2013 yapımı Romantik Komedi türü bir filmdir.

Romantik komedi 1 izleyenlerin bikesimi çok güzel bir filmdi yorumu yapsalar da bir kesim izleyense senaryo olarak boş bir film olduğu eleştirisinde bulunmuşlardı.

Filmin ikinci serisi merakla beklenen Romantik Komedi 2 Bekârlığa Veda filmi şimdiden izleyenlerin olumlu olumsuz eleştirilerinden nasibini fazlaca almaktadır.

Romantik Komedi 2 Filmi Fragmanı

Romantik Komedi 2 Filmi Konusu

Heyecanla evlilik hazırlıkları yapan Esra, en samimi yakın dostu olan Didem de arkadaşları arasındaki tek bekâr olarak kalmaktan dolayı panikler ve sevgilisi Cem’i evliliğe ikna etmek için birçok taktik uygulamaya başlar.

Evlenme teklifi bekleyen Didem, sevgilisi Cem yeni filminde Başrol oynayan Gözde ile tanışır ve film çekimlerine konsantre olur. Bu yakınlıktan dolayı kıskançlık krizlerine gire Didem, sevgilisi Cem’i takip etmeye başlar.

Diden sevgilisi Cem’i takip ederken erkeklerin Antalya da bekârlığa veda partisinde olduklarını öğrenir. Ve romantik komedi tadında bir macera başlamış olur.

Didem ve kız arkadaşları erkeklerin Antalya da ki erkekliğe veda partisinde neler yaptıklarını merak ederler ve öğrenmek için oryantal kılığında otele girerek ummadıkları şeylerle karşılaşırlar.

Romantik Komedi 2 Filmi Fotoğrafları

Vizyon Tarihi   : 14.02.2013

Tür               : Romantik Komedi

Yönetmen      : Erol Özlevi

Oyuncular      : Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Sdef Avcı, Gürgen Öz ve Cemal Hünal

 

Sohbete katılın

1 yorum

  1. filme gittim çekimleri ve sahneleri ile muhteşem bir filmdi. devamını bekliyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.