Yüksek bel etek ve pantolonlar son yıllarda oldukça moda. Günlük kullanıma oldukça uygun olan yüksek bel etekleri, yalnızca yazın tişörtlerle değil, kış aylarında gömlek ve kazaklar ile kombin ederek de kullanabilirsiniz. Hem günlük ve rahat stile hem de şık ve sofistike görünümlere uygun bir tarz yaratan bu parçayı, doğru aksesuarlar ile bir araya getirerek hemen her ortama uygun kombinler yaratabilirsiniz. “Peki, nasıl kombinleyeceğim?” diyorsanız, bu yazıda, hem günlük stil hem ofis stili hem de gece şıklığına uygun yüksek bel etek kombinlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Mini Yüksek Bel Etek Kombinleri

Mini etek seçiminizi yüksek belli modellerden yana kullanmak isterseniz, günlük şıklığa ve ofis stiline uygun pek çok farklı tarz yaratabilirsiniz.

Yüksek bel etek nasıl giyilir?

Çan formda etekler, her sezon giyebileceğiniz parçalar. Rahat, şık ve sofistike bir görünüm yaratan yüksek bel çan etekleri, kış aylarında altında stillettolar ya da bu kombinde olduğu gibi diz üstü çizmeler ile kombin ederek kullanabilirsiniz.

Yüksek bel eteğinizi ön plana çıkarmak istediğiniz bir kombin tercih edecekseniz, üzerinde sade balıkçı yaka kazak gibi bir parça tercih edebilirsiniz. Son yıllarda yeniden yükselişe geçen ekose desenler, yüksek bel mini eteklerde tercih edebileceğiniz trend desenlerden biridir.

Yüksek bel mini etekler

Yüksek bel eteklerle yapılan kombinlerde, üzerine giyilen bluz ya da tişörtleri eteğin içine sokarak kullanmak, hem oldukça sofistike bir görünüm yaratır hem de vücut hatlarınızı belirginleştirmek için harika bir seçimdir. Kışlık deri ya da nubuk eteğinizi, üzerinde göğüs dekolteli ya da omuzları vurgulayan bir bluz ile birlikte kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Yüksek bel etek nasıl giyilir?

Yüksek bel etekleri kullanmanın bir yolu da, üzerinde göbeği açıkta bırakan bluzlar ile birlikte giymektir. Sonbahar ya da kış aylarındaysanız, göbeği açıkta bırakan uzun kollu balıkçı yaka triko ve kazakları da kullanabilirsiniz. Göbeği açıkta bırakan bluz ve yüksek bel mini etek kombininizi, siz de uzun denim ceketler ile kombin ederek daha sofistike bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yüksek Bel Uzun Etekler

Yüksek bel etek trendinde tercih edebileceğiniz parçalardan biri de uzun eteklerdir. Günlük ve ofis stilinde tercih edebileceğiniz yüksek bel maksi etekleri kombin etmek için pek çok farklı seçeneğiniz olacak!

Yüksek bel uzun etekler

Midi ya da maksi boy etekleri günlük stilde kombinlemek zor gibi görünebilir; ancak bunu etkili bir şekilde gerçekleştirmek için doğru parçalar ile bir araya getirmeye ihtiyacınız var. Eteğiniz, bacaklarınızı kapatacağından, üzerinde göğüs ya da omuz dekolteli bir parça tercih edebilirsiniz. Soğuk havalardaysanız, yukarıdaki gibi bir kombini, üzerinde mini deri ceketler ile kombin ederek kullanabilirsiniz.

Kalem etek kombinleri

Kalem etekler, bir kadının vücut hatlarını belirginleştirmek için en ideal parçalardan biridir. İster günlük hayatta isterseniz de ofis ortamında olun, tarzınızı tamamlamak için kalem eteklerden yararlanabilirsiniz. Vücudu saran formu ile yüksek bel kalem eteğinizi, üzerinde kot gömlek ile tamamlayarak, günlük stiliniz için de uygun bir parçaya dönüştürebilirsiniz.

Yüksek bel etek modası

Yüksek bel etekleri ofis stiline uygulamak için en iyi seçeneklerden biri, kalem etekler ve ekose desenlerdir. Ekose desenli kalem eteğinizi; altında stiletto, belinde ince kemer detayı ve üzerinde şık bir triko ya da kazak ile kombin ederek havalı, trend ve sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yüksek bel etek kombinleri hakkında daha fazla öneri arıyorsanız, galerimizde yer alan kombinlere de göz atmanızı öneririz…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.